You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Apie mus

UAB “Rafimeta” įsteigta 2016 metais, dirba pagal sutartį su Consus Group įmonių grupe, kuri turi ilgalaikę patirtį nuo 1965 metų.

Consus Group priklauso UAB „Žalvaris“, UAB „Lietmetas“, UAB „Baltical“ įmonės.

UAB „Rafimeta“ orientuota į elektronikos plokščių, elektronikos dalių, neturinčių pavojingų atliekų, nepavojingųjų nebenaudojamų elektros ir elektroninės įrangos atliekų, kabelių ir laidų surinkimą ir tvarkymo veiklą.

Surenka ir perdirba nepavojingas atliekas Europoje ir NVS šalyse.

Mūsų tikslas yra perdirbti nebenaudojamus elektronikos prietaisus sutelkiant dėmesį į savo klientus, tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

Mes padėsime užtikrinti tinkamą disponavimą iš pageidaujamos vietos bei garantuojame už tinkamą nebenaudojamos elektronikos įrangos perdirbimą.

Mes esame tam, kad patenkinti Jūsų poreikius!UAB "Rafimeta" pradėjo įgyvendinti iš Europos regioninės plėtros fondo lėšų finansuojamą projektą

UAB "Rafimeta" pradėjo įgyvendinti iš Europos regioninės plėtros fondo lėšų finansuojamą projektą "UAB "Rafimeta" įrangos atnaujinimas, diegiant technologines ekoinovacijas" Nr. 03.3.2-LVPA-K-837-02-0053.

Projekto biudžetas: 653.800,00 Eur, iš jų ES dalis: 294.210,00 Eur.

Veiklų įgyvendinimo pradžia: 2018 m. balandžio 11 d.

Numatoma veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2020 m. balandžio 10 d.

Projekto tikslas - diegti technologines ekoinovacijas UAB "Rafimeta" įmonės veikloje, siekiant sumažinti neigiamas klimato kaitos ir šiltnamio efekto pasekmes.

Projekto uždavinys - įdiegti technologinius ekoinovacinius procesus įmonės veikloje, įsigyjant separavimo, srautų atskyrimo ir rūšiavimo įrangą.

UAB „Rafimeta“ įsteigta 2016 m. kovo 2 d. Įmonės pagrindinė veikla: Išrūšiuotų medžiagų atgavimas. Į šią klasę įeina metalų ir nemetalų atliekų, laužo ir kitų gaminių perdirbimas į antrines žaliavas. Įmonė įkurta ir veiklą vykdo Kauno m. sav. Kauno m. Palemono g. 1. UAB "Rafimeta" surenka ir perdirba nepavojingas atliekas Europoje ir NVS šalyse. Įmonės tikslas yra perdirbti nebenaudojamus elektronikos prietaisus sutelkiant dėmesį į savo klientus, tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Įmonė padeda užtikrinti tinkamą disponavimą iš pageidaujamos vietos bei garantuoja už tinkamą nebenaudojamos elektronikos įrangos perdirbimą.  Įsigyta įranga leis išgauti kuo grynesnį produktą, kuris bus su mažiau priemaišų, todėl galutinės produkcijos pardavimo kaina ženkliai išaugs. Šiuo metu įmonė turi ribotą galimybę su turima įranga smulkinti elektronikos plokštes ir kitą perkamą atliekinę žaliavą bei atskirti žaliavų srautus. Gaunamo produkto grynumas siekia vidutiniškai 50 proc. Įrengus technologinius procesų patobulinimus, planuojama, kad produkto grynumą galima būtų padidinti iki 85 proc.ISO 14001:2015

PDF cannot be displayed.ISO9001

PDF cannot be displayed.


Weeelabex Sertifikatas

PDF cannot be displayed.


Taršos leidimas

PDF cannot be displayed.

PDF cannot be displayed.

  • UAB "Rafimeta" Palemono g. 1, Kaunas