Superkama elektronika

Elektros prietaisuose ir elektronikos įrangoje gausu  įvairių cheminių medžiagų. Patekusios į aplinką jos tampa toksiškomis ir pavojingomis. Nebetinkamų naudoti elektronikos įrenginių išardymas reikalauja specialių žinių ir sąlygų, norint paruošti elektronikos atliekas tolimesniam perdirbimui.

Mes surenkame ir superkame įvairius nebenaudojamus elektros ir elektronikos gaminius, užtikrindami aplinkai saugų jų sutvarkymą.

 

Kompiuteriai, jų dalys

Kompiuteriai, jų dalys, priedai

Superkame įvairią nebenaudojama IT įrangą, jos priedus ir atskirus komponentus: stacionarius ir nešiojamuosius kompiuterius, serverinę įrangą, motinines, vaizdo, televizorių ir kitas plokštes ar jų komponentus, kuriuose yra tauriųjų metalų.

Kabeliai, laidai

Kabeliai, laidai

Elektros prietaisų ir elektronikos įrenginių laidai apdirbami, atskiriant plastiką ir viduje esantį metalą. Superkame ir apdorojame visų rūšių ir matmenų laidus bei kabelius. 

Mobilieji įrenginiai

Mobilieji įrenginiai 

Superkame nenaudojamus ar neveikiančius mobiliuosius įrenginius ir atskiras jų dalis: mobiliuosius telefonus, planšetinius kompiuterius, šių įrenginių mikroschemas.

Elektroniniai buities prietaisai

Elektroniniai buities prietaisai

Mums galima priduoti didelių gabaritų ir smulkesnius buityje naudojamus elektroninius buities ir namų apyvokos prietaisus: šaldytuvus, elektrines kaitlentes, skalbimo mašinas, drabužių džiovykles, gartraukius, arbatinukus, kavos aparatus ir kt.

MES

Esame elektros ir elektronikos atliekų tvarkymo įmonė, užtikrinanti įvairių rūšių netinkamos naudoti elektronikos sutvarkymą, apdorotas atliekas paverčiant pakartotinai naudoti tinkama žaliava. 

Mūsų veiklos procesas apima pilną žiedinės ekonomikos ciklą – nuo netinkamos naudoti elektros ir elektroninės įrangos bei jos dalių supirkimo, surinkimo, išardymo, apdorojimo bei paruošimo perdirbimu.

Mes

KOKYBĖS STANDARTAI

Mes vadovaujamės aukščiausiais aplinkosaugos standartais ir atliekų tvarkymo reikalavimais, todėl surinkdami elektronikos atliekas garantuojame atsakingą jų sutvarkymą, saugant gamtą bei jos išteklius. 

Nuolat tobuliname veiklos procesus, prioritetą teikdami efektyviai vadybai. 2017 m. RAFIMETA tapo pirmąją sertifikuota elektros ir elektroninės įrangos tvarkytoja Baltijos šalyse, kuriai išduotas WEEELABEX Europos standarto atitikties sertifikatas, suteikiantis teisę tvarkyti elektros ir elektroninę įrangą.