Kokybės standartai

Mes vadovaujamės aukščiausiais aplinkosaugos standartais ir atliekų tvarkymo reikalavimais, todėl surinkdami elektronikos atliekas garantuojame atsakingą jų sutvarkymą, saugant gamtą bei jos išteklius. 

Nuolat tobuliname veiklos procesus, prioritetą teikdami efektyviai vadybai. 2017 m. RAFIMETA tapo pirmąją sertifikuota elektros ir elektroninės įrangos tvarkytoja Baltijos šalyse, kuriai išduotas WEEELABEX Europos standarto atitikties sertifikatas, suteikiantis teisę tvarkyti elektros ir elektroninę įrangą. 

Mes taip pat esame įdiegę Kokybės vadybos sistemos sertifikatą ISO 9001 bei Aplinkos apsaugos vadybos sistemos sertifikatą ISO 14001. Savo veikloje vadovaujamės RAFIMETA Kokybės ir aplinkos apsaugos politika, taip įsipareigodami elektronikos atliekų tvarkymą organizuoti tvariai, atsakingai ir aplinkai saugiu būdu.

2020 metais verslo portalas rekvizitai.lt RAFIMETA įvertino kaip patikimą ir plėtojančią skaidrų verslą įmonę, puoselėjančią įmonės finansinę reputaciją, konkurencingumą, atsakomybę bei pagarbą savo verslo aplinkai.