Veikla

Mūsų veikla apima kelis pagrindinius procesus: nebetinkamų naudoti elektros prietaisų ir elektronikos įrenginių supirkimą bei surinkimą, gaminių išardymą ir apdorojimą, atskirų dalių paruošimą tolimesniam perdirbimui.

Surenkame

Surenkame

Mes surenkame nebetinkamus naudoti buities ir namų apyvokos elektros ir elektronikos prietaisus, elektroninius vaikų žaislus, sporto inventorių. Mums taip pat galima priduoti įvairios paskirties apšvietimo įrenginius - dienos šviesos lempas, LED šviestuvus, prožektorius, kitus vidaus ir lauko apšvietimo prietaisus.

Superkame

Superkame

Superkame įvairios paskirties nebenaudojamą kompiuterinę įrangą, jos dalis ar atskirus komponentus, laidus, kabelius bei kitas nepavojingąsias elektros ir elektroninės įrangos atliekas. Elektroniką superkame iš įvairiuose sektoriuose veikiančių verslų: pramonės ir paslaugų įmonių, telekomunikacijų bendrovių, elektroninės įrangos gamintojų. Teikiame nebenaudojamos elektroninės įrangos išvežimo paslaugą. 

Isardome

Išardome

Elektroninę įrangą išardome, atskirdami vertingas jos dalis – juodąjį, spalvotąjį metalą, plastiką bei kitus komponentus. Gautas medžiagas apdorojame, susmulkiname iki reikiamo diametro (20-80 mm) ir paruošiame tolimesniam perdirbimui. Likusias netinkamas konkretaus įrenginio dalis sutvarkome kaip atliekas ir realizuojame elektros bei šilumos energijos gamyboje. 

Perdirbame

Perdirbame

Elektros ir elektronikos atliekas perdirbame patys arba parduodame jas kaip žaliavą sertifikuotiems perdirbėjams. Mūsų perdirbimo procese taikomos pažangios technologijos, o tai leidžia mums išgauti aukštą perdirbamų produktų (taurieji metalai) grynumą.