Apie mus

Esame elektros ir elektronikos atliekų tvarkymo įmonė, užtikrinanti įvairių rūšių netinkamos naudoti elektronikos sutvarkymą, apdorotas atliekas paverčiant pakartotinai naudoti tinkama žaliava. 

Mūsų veiklos procesas apima pilną žiedinės ekonomikos ciklą – nuo netinkamos naudoti elektros ir elektroninės įrangos bei jos dalių supirkimo, surinkimo, išardymo, apdorojimo bei paruošimo perdirbimui.

Optimaliai panaudojant turimus resursus, kiekvienoje veiklos ciklo dalyje siekiame maksimalaus rezultato. Nebetinkamo naudoti produkto išardymo metu atskiriame vertingas jo dalis – juodąjį, spalvotąjį metalą, plastiką bei kitus komponentus, apdorojame gautas medžiagas ir grąžiname jas į rinką tolimesniam perdirbimui ar panaudojimui, kuriant naujus gaminius. Likusios atskirtos elektronikos gaminio atliekos realizuojamos energijos gamyboje. 

Prioritetai

Prioritetai

Veiklą pradėjome 2016 metais ir šiandien esame stabiliai savo rinkoje augantis verslas. Svarbiausiais prioritetais laikome atsakingą veikimą bei ilgalaikių santykių plėtojimą su partneriais, klientais ir darbuotojais. 

Mūsų klientai yra pramonės įmonės, telekomunikacijų bendrovės, elektroninės įrangos gamintojai Europos Sąjungoje bei NVS šalyse. Dirbame Baltijos šalių rinkoje, Lenkijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Jungtinėje Karalystėje, Ispanijoje. Mes taip pat bendradarbiaujame su įmonėmis, Rusijoje ir Azijos regione.

Mūsų specialistų komanda yra veržli ir ambicinga, o tai, kartu su atsakingu požiūriu į aplinką ir jos resursų naudojimą, sukuria sąlygas ilgalaikėms partnerystėms, sklandžiam bendradarbiavimui bei padeda sėkmingai plėtoti verslą.